Przejdź do SuperGrosz

Pożyczka SuperGrosz

Pożyczka SuperGrosz

RRSO 78.07%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

✅ bez KRD, bez ERIF
Do zwrotu SuperGrosz

4 - 48 miesięcy

Opinie o Pożyczka SuperGrosz

Pożyczka SuperGrosz brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Pożyczka SuperGrosz opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka SuperGrosz:

🧮Działanie

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 10 000 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15 000 zł na 48 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta / pożyczka bez przelewu - jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę na poczcie lub w Banku Pocztowym. W Super Grosz możesz także 👉wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej.

Super Grosz warunki pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę od Super Grosz:

 • musisz być obywatelem RP;
 • być w wieku powyżej 21 roku życia;
 • wypełnić wniosek na stronie supergrosz - kliknij przycisk aby przejść;

Zwracamy uwagę na poprawne wypełnienie wniosku Super Grosz - wniosek, który zawiera błędy może być odrzucony, a pożyczka nie zostanie udzielona.

Jakie bazy sprawdza SuperGrosz?

SuperGrosz

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza SuperGrosz weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy SuperGrosz zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌SuperGrosz sprawdza BIK
 • ❌SuperGrosz sprawdza BIG
 • ✅SuperGrosz nie sprawdza KBIG => SuperGrosz bez KBIG
 • ✅SuperGrosz nie sprawdza KRD => SuperGrosz bez KRD
 • ✅SuperGrosz nie sprawdza ERIF => SuperGrosz bez ERIF
 • ✅SuperGrosz nie sprawdza ZBP => SuperGrosz bez ZBP
 • ✅SuperGrosz nie sprawdza CRIF => SuperGrosz bez CRIF
 • ✅SuperGrosz nie sprawdza PWIP => SuperGrosz bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 78,07% dla całkowitej kwoty pożyczki 4000 PLN, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7,2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 718,63 zł, w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł (stan na dzień 08.07.2020 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na SuperGrosz, logowanie SuperGrosz oraz strona www poniżej.

Przed złożeniem wniosku SuperGrosz

Jeśli zamierzasz złożyć wniosek o pożyczkę Super Grosz, to wcześniej przygotuj:

 • dowód osobisty;
 • numer konta bankowego - jeżeli zdecydujesz się na przelew pożyczki na konto bankowe. Wybierając czek GIRO nie musisz posiadać konta bankowego.
 • telefon komórkowy

SuperGrosz nie wymaga zaświadczenia o dochodach, a konto bankowe nie jest potrzebne, jeśli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie.

Weryfikacja przez Super Grosz

Będziesz weryfikowany w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

SuperGrosz będzie potwierdzać Twoją tożsamość, w tym celu udostępnia do wyboru aż 3 metody weryfikacji:

 1. poprzez system Konto X - potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku
 2. poprzez przelew 1zł - tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta
 3. poprzez czek Giro – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz kodu SMS w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki. Czek Giro zapewnia Ci największą anonimowość pożyczki - brak informacji o pożyczce na koncie bankowym. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą.

Uwaga! Jeżeli wybierzesz czek Giro, to konieczne będzie podanie także numeru telefonu. Numer jest niezbędny, ponieważ wysyłany jest na niego kod umożliwiający odbiór gotówki.

SuperGrosz pożyczka bez konta

Jak już wspomnieliśmy powyżej, możesz wnioskować o pożyczkę w SuperGrosz nawet jeśli nie posiadasz konta bankowego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów SuperGrosz udostępnia do wyboru wypłatę pieniędzy czekiem GIRO - pożyczka bez konta.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie musisz udać się do najbliższego urzędu pocztowego i po okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem odbierasz gotówkę, które będą do odbioru przez 10 dni kalendarzowych.

👉Warto też wiedzieć, że w Super Grosz możesz wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej - warunek: jeśli wcześniejsza pożyczka była spłacana terminowo, po upływie 130 dni można aplikować o kolejne finansowanie.

Kalkulator SuperGrosz

SuperGrosz

Kalkulator pożyczki SuperGrosz znajdziesz na stronie SuperGrosz, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora SuperGrosz.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator SuperGrosz może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki SuperGrosz. Odwiedzając stronę SuperGrosz sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od SuperGrosz, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✅ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora SuperGrosz ✅

SuperGrosz - kiedy kasa

Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez konto bankowe lub przelew 1 zł pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę.

Wybierając weryfikację poprzez GIRO (gdzie niewymagane jest posiadanie konta bankowego) po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie należy się udać do najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym oraz kodem otrzymanym w wiadomości sms aby odebrać pieniądze. Pamiętaj aby zabrać dowód osobisty. Warto też wiedzieć, że odbiór pożyczki na poczcie, to jeden z szybszych sposobów na otrzymanie gotówki.

Spłata pożyczki SuperGrosz

Spłaty pożyczki powinieneś dokonać poprzez zalogowanie się do Strefy Klienta i wybranie przycisku Spłać dostępnego w zakładce „Twoje pożyczki”.

Spłaty pożyczki możesz dokonać za pośrednictwem systemu do szybkiej spłaty lub wykonując przelew na konto SuperGrosz, a wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki znajdziesz w Strefie Klienta, również aktualny status pożyczki oraz termin spłaty.

Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to nie czekaj, ale skontaktuj się z infolinią SuperGrosz, konsultanci firmy pozwolą Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Oczywiście możesz spłacić swoją pożyczkę w dowolnym czasie przed upływem terminu płatności.

Super Grosz - strefa klienta

Wszystkie informacje o pożyczce Super Grosz znajdziesz po zalogowaniu do strefy klienta.

Aby zmienić hasło do logowania Super Grosz wystarczy zalogować się do serwisu za pośrednictwem aktualnego hasła i w zakładce „Twoje dane” należy wybrać zmianę hasła.

Aby przypomnieć hasło Super Grosz wystarczy w prawym górnym rogu obok logowania do Strefy Klienta wybrać przycisk „Przypomnienie hasła”. Następnie wpisz adres email, na który zostało założone konto. System automatycznie wyśle hasło tymczasowe, które będziesz mógł zmienić po zalogowaniu.

Aby zmienić dane osobowe należy zalogować się do Strefy Klienta Super Grosz - niektóre dane będą wymagały potwierdzenia kodem SMS - przed zmianą danych przygotuj telefon.

Zobacz także: Opinie o SuperGrosz

FAQ o SuperGrosz

Zajrzyj na oferty-finansowe.pl albo sprawdź artykuł "Pożyczka SuperGrosz", gdzie więcej o o SuperGrosz. Na Pożyczka SuperGrosz na Oferty Finansowe wyrazisz opinię o SuperGrosz lub poznasz opinie innych, sprawdzisz jak zalogować się do SuperGrosz, adres czy dane kontakowe. Na stronie Oferty Finansowe istnieje również możliwość złożenia wniosku SuperGrosz - zajrzyj na Oferty Finansowe i sprawdź.

👉Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Odbiór pożyczkiDo odbioru od SuperGrosz przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie SuperGrosz.
O SuperGrosz na
 • 🔑SuperGrosz login
 • SuperGrosz kontakt
 • SuperGrosz opinie
 • 🔒SuperGrosz logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka SuperGrosz"
  Pierwsza gratisNie
  Ile od SuperGroszod 1000 do 15 000 - pożyczka SuperGrosz, warunki dla kolejnej pożyczki SuperGrosz lub pożyczki poza promocją
  Na ile SuperGroszod 4 do 48 miesięcy
  RRSO przykład reprezentatywny78.07%
  To jedynie podstawowe informacje, odwiedź stronę z ofertą aby poznać szczegóły. 🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty SuperGrosz zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Jak pożyczyć od SuperGrosz? Pożyczka SuperGrosz Jak pożyczyć od SuperGrosz? Pożyczka SuperGrosz