Przejdź do Profi Credit

Pożyczka Profi Credit

Pożyczka Profi Credit opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo ratalkę:

 BOCIAN Pożyczki

RRSO 120%

Od 18 do 74 lat
Ile od BOCIAN Pożyczki

200 - 5000 zł

✅ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Do zwrotu BOCIAN Pożyczki

1 - 12 miesięcy

 Wonga

RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Do zwrotu Wonga

1 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Złóż wniosek
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka Profi Credit lub do szczegółowego opisu:

Pożyczka Profi Credit

RRSO 90.21%

Od 23 do 80 lat
Ile od Profi Credit

1000 - 25 000 zł

✅ bez BIK
Do zwrotu Profi Credit

6 - 36 mies.

Opinie o Pożyczka Profi Credit

Pożyczka Profi Credit brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Pożyczka Profi Credit opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Profi Credit:

🧮Działanie

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Profi Credit to szybka pożyczka ratalna - Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki. Kwota pożyczki w Profi Credit to kwota nawet do 25 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców. Wszelkie formalności są załatwiane w trakcie rozmowy, a wypełnienie prostego formularza sprawi, że w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą konsultant Profi Credit, który przedstawi Ci szczegóły oferty - sprawdź opinie o Profi Credit.

Jakie bazy sprawdza Profi Credit?

Profi Credit

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Profi Credit weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Profi Credit zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ✅Profi Credit nie sprawdza BIK => Profi Credit bez BIK
 • ❌Profi Credit sprawdza BIG
 • ✅Profi Credit nie sprawdza KBIG => Profi Credit bez KBIG
 • ❌Profi Credit sprawdza KRD
 • ❌Profi Credit sprawdza ERIF
 • ✅Profi Credit nie sprawdza ZBP => Profi Credit bez ZBP
 • ✅Profi Credit nie sprawdza CRIF => Profi Credit bez CRIF
 • ✅Profi Credit nie sprawdza PWIP => Profi Credit bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 10 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,90%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 13 220 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 9 967 zł, odsetki – 3 220 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 90,21%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 645 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 23 220 zł. Stan na dzień 1.06.2019 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki offline: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, odsetki – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017 r.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Profi Credit, logowanie Profi Credit oraz strona www poniżej.

Profi Credit dokumenty

Zakres wymaganej dokumentacji jest zależny od kwoty, którą jesteś zainteresowany(-a), a pożyczkę możesz otrzymać nawet w przypadku, gdy dysponujesz tylko podstawowymi dokumentami.

W niektórych przypadkach Profi Credit może poprosić Cię o dostarczenie tylko kopii Twojego dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania (np. rachunek na media).

Wniosek Profi Credit

Złożenie wniosku o pożyczkę Profi Credit jest ułatwione, gdyż jak już wspomnieliśmy powyżej, w ramach pożyczki Profi Credit nie wypełniasz danych, a jedynie zostawiasz kontakt do siebie. W ciągu kilku minut zadzwoni do Ciebie konsultant Profi Credit, z którym ustalalisz wszystkie szczegóły, między innymi zostanie określona Twoja zdolność kredytowa oraz dostępna kwota pożyczki - pozostawienie danych kontaktowych nie zobowiązuje Cię do niczego.

Decyzję kredytową oraz informacje o maksymalnej dostępnej dla Ciebie kwocie w większości przypadków dostaniesz już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Po zebraniu kilku podstawowych danych operator telefoniczny będzie mógł przekazać Ci tą informację od razu. Po akceptacji wniosku obsługą zajmie się jeden z terenowych Doradców Finansowych Profi Credit, który umówi się z Tobą na spotkanie, aby dopełnić reszty formalności - kliknij przycisk, aby przejść na stronę Profi Credit.

Pozostawienie danych jest niezobowiązujące, jeżeli oferta Profi Credit nie będzie Ci odpowiadać, to nie musisz z niej korzystać.

Kalkulator Profi Credit

Profi Credit

Kalkulator pożyczki Profi Credit znajdziesz na stronie Profi Credit, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Profi Credit.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Profi Credit może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Profi Credit. Odwiedzając stronę Profi Credit sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Profi Credit, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✅ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Profi Credit ✅

Dlaczego Profi Credit?

SZYBKOŚĆ: Pożyczki pozabankowe mogą pomóc w nagłych sytuacjach - pieniądze od Profi Credit dostępne maksymalnie szybko

WIARYGODNOŚĆ: Nie musisz obawiać się wzięcia pożyczki przez Internet, ponieważ Profi Credit działa na rynku od 15 lat.

MINIMUM FORMALNOŚCI: Aby wnioskować o pożyczkę nie będziesz musiał dostarczać żadnych dokumentów

ELASTYCZNOŚĆ: W razie chwilowych problemów łatwo odroczysz termin spłaty lub obniżysz swoje raty o połowę

CZAS: Informację o swojej zdolności kredytowej dostaniesz przez Internet lub telefon - bez wychodzenia z domu

LOJALNOŚĆ: Spłacając raty terminowo budujesz zaufanie. Kolejną pożyczkę dostaniesz jeszcze łatwiej

Wsparcie Profi Credit

Pożyczka w PROFI CREDIT dedykowana jest także osobom, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Jako firma oferująca pożyczki pozabankowe oferta Profi Credit skierowana jest również dla osób posiadających inne zobowiązania.

Profi Credit pomaga ustalić zarówno sposób kredytowania, jak i spłaty w taki sposób, aby pozwalał on na komfortową spłatę rat.

Przelew środków

Wypłata środków dla pożyczki Profi Credit odbywa się na rachunek bankowy.

Spłata pożyczki Profi Credit również odbywa się w ten sam sposób.

Problemy ze spłatą

Jeżeli wiesz, że możesz mieć problemy ze spłatą pożyczki Profi Credit, to przede wszystkim nie powinieneś unikać kontaktu z Profi Credit. W Profi Credit pracują ludzie i wiedzą, że mogą Ci się przydarzyć problemy z regularną spłatą zobowiązania. Niespodziewane wydatki, nagły losowy wypadek - takie rzeczy mogą przytrafić się przecież każdemu.

Profi Credit przewidział to, dlatego jeszcze zanim weźmiesz pożyczkę Doradca Finansowy Profi Credit przedstawi Ci korzyści jakie niesie ze sobą specjalny pakiet usług dodatkowych "Twój Pakiet". Jest to pakiet ubezpieczeniowy, który daje Ci możliwość odroczenia lub obniżenia rat o 50%, który pozowala na zmieniejszenie kwoty rat lub ich odroczenie.

W praktyce oznacza to, że w czasie trwania spłaty pożyczki będziesz miał możliwość skorzystania z tak zwanych wakacji kredytowych - masz możliwość przeczekania trudnego okresu, aż odzyskasz płynność finansową. O szczegóły zapytaj swojego Doradcę Finansowego Profi Credit.

Profi Credit opinie

Opinie o ProfiCredit znalezione bezpośrednio na stronie firmy:

 • Jest to pożyczka długoterminowa. Można ją wziąć nawet na 36 miesięcy. Ja wziąłem 2400 złotych i mam jakieś dodatkowe opłaty, ale nie zwracam na nie uwagi właśnie dlatego, że mam ją tak fajnie rozłożoną na raty. Firma ma bardzo dużo oddziałów stacjonarnych, więc jeżeli mam jakieś pytania mogę do nich podejść i wyjaśnić wątpliwości.
 • Profi Credit jest jedyną firmą pożyczkową, która naprawdę docenia stałych klientów. Jeszcze nigdy poza Profi Credit nie dostałam kolejnej pożyczki ratalnej tańszej niż pierwsza. Zyskali stałą klientkę.
 • Dostałem kwotę pożyczki jaką chciałem, wszystko bez problemów, obsługa miła, a rata znośna. Pozytywne doświadczenia.Wszystko ok, szybka decyzja i kasa od razu na koncie. Bardzo miła i pomocna obsługa, kilka razy dzwoniłem z pytaniami i wszystko mi wyjaśnili. Jedna z najlepszych firm pożyczkowych
 • Sytuacja u mnie była podbramkowa, w banku nie było szansy na kredyt, a pieniądze były potrzebne na już i wtedy dowiedziałam się od koleżanki z pracy o PROFI CREDIT. Formalności załatwiłam szybko i spłacam kolejną ratę, jestem bardzo zadowolona. Żadnych problemów, tylko trzeba spłacać zadłużenie w terminie. Ale to chyba oczywiste!
 • Zwykle, gdy zalewa cię sąsiad, nie masz czasu na długie analizy kredytowe. A pieniędzy potrzebujesz od ręki. Dlatego dla mnie rozwiązaniem była pożyczka online z Profi Credit. Musiałam tylko wypełnić wniosek na stronie - pieniądze dostałam po kilku minutach.Brałam tam pożyczkę w zeszłym roku na remont w domu. Okres spłaty dałam sobie na 12 miesięcy. Bez problemu ją spłaciłam. Według mnie ich oferta jest bardzo uczciwa jak na tak małą ilość formalności, których wymagają.
 • Warunki całkiem dobre, do zaakceptowania. Obsługa lepsza niż w banku, na przelew czeka się dużo krócej, jest mniej papierów do wypełniania, nie wymagają stosu różnych potwierdzeń jak w banku. Ogólnie jestem zadowolony.
 • Jeśli miałbym brać kolejny raz pożyczkę, to tylko w PROFI CREDIT (...). Warunki są jasne, nie ma żadnych ukrytych kosztów, przy terminowej spłacie można liczyć na lepsze warunki przy kolejnych pożyczkach.
 • Dziękuję za pożyczkę! Podczas, gdy banki okazały się niezbyt przyjazne w nagłej potrzebie, to w Profi Credit spotkałam się z życzliwością. Nieplanowany, pilny remont mieszkania musiałam sfinansować szybko. Pożyczkę otrzymałam w dwa dni bez problemów. Długi okres spłaty sprawił, że rata zupełnie mi nie doskwiera.

Polecaj i zarabiaj

Z Profi Credit możesz polecać pożyczkę innym i spłacać w ten sposób swoją pożyczkę - polecaj Profi Credit znajomym i spłacaj w ten sposób raty - w ramach programu poleceń Profi Credit. Możesz polecać Profi Credit dowolnej liczbie osób.

Programem poleceń objęte są wszystkie pożyczki o kwocie netto powyżej 2000 zł i okresie spłaty co najmniej 18 miesięcy, a maksymalna kwota refinansowania połowy raty to 200 zł, a w pojedynczym okresie rozliczeniowym możesz otrzymać do 400 zł. Więcej w regulaminie na stronie firmy.

Zobacz także: Opinie o Profi Credit

FAQ o Profi Credit

Zajrzyj na oferty-finansowe.pl albo sprawdź artykuł "Pożyczka Profi Credit", gdzie więcej o o Profi Credit. Na Pożyczka Profi Credit na Oferty Finansowe wyrazisz opinię o Profi Credit lub poznasz opinie innych, sprawdzisz jak zalogować się do Profi Credit, adres czy dane kontakowe. Na stronie Oferty Finansowe istnieje również możliwość złożenia wniosku Profi Credit - zajrzyj na Oferty Finansowe i sprawdź.

👉Bez bazbez BIK, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Odbiór pożyczkiDo odbioru od Profi Credit przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Profi Credit.
O Profi Credit na
 • Profi Credit kontakt
 • Profi Credit opinie
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka Profi Credit"
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty1000 - 25 000 zł, zwrot 6 - 36 mies.
  RRSO przykład reprezentatywny90.21%
  To jedynie podstawowe informacje, odwiedź stronę z ofertą aby poznać szczegóły. 🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Profi Credit zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż Profi Credit:

   NEXU

  RRSO 280.10%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od NEXU

  500 - 8000 zł

  ✅ bez BIK, bez ERIF
  Do zwrotu NEXU

  2 - 6 miesięcy

   Provident

  RRSO od 9.73%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Provident

  300 - 20 000 zł

  Do zwrotu Provident

  3 - 36 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie


  Jak pożyczyć od Profi Credit? Pożyczka Profi Credit Jak pożyczyć od Profi Credit? Pożyczka Profi Credit