Przejdź do Gotówkovo

Pożyczka Gotówkovo

Pożyczka Gotówkovo

RRSO od 9.59%

Od 18 do 80 lat
Ile od Gotówkovo

1000 - 200 000 zł

Do zwrotu Gotówkovo

3 - 120 miesięcy

Opinie o Pożyczka Gotówkovo

Pożyczka Gotówkovo brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Pożyczka Gotówkovo opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Gotówkovo:

🧮Działanie

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

GOTÓWKOVO

Gotówkovo to najlepsza pożyczka spośród ofert banków i firm pożyczkowych - składając jeden wniosek możesz otrzymać różne oferty - Gotówkovo / Bancovo współpracuje zarówno z bankami (Alior Bank, Nest Bank, Kasa Stefczyka), jak i firmami pożyczkowymi (SuperGrosz, HapiPożyczki, Wonga, Smartney) i inne. A teraz taniej nawet o 50%, a dla nowych klientów RRSO 9,59%.

Jakie bazy sprawdza Gotówkovo?

Gotówkovo

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Gotówkovo weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Gotówkovo zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌Gotówkovo sprawdza BIK
 • ❌Gotówkovo sprawdza BIG
 • ❌Gotówkovo sprawdza KBIG
 • ❌Gotówkovo sprawdza KRD
 • ❌Gotówkovo sprawdza ERIF
 • ❌Gotówkovo sprawdza ZBP
 • ✅Gotówkovo nie sprawdza CRIF => Gotówkovo bez CRIF
 • ✅Gotówkovo nie sprawdza PWIP => Gotówkovo bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w Ofercie dla Nowych Klientów wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Oferta dla Nowych Klientów dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Gotówkovo, logowanie Gotówkovo oraz strona www poniżej.

Dodatkowe inf. o możliwej weryfikacji przeprowadzanej przez Gotówkovo / Bancovo:

 • Rejestr Dłużników ERIF
 • BIG Infomonitor
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów
 • baza EUCB – European Union Credit Bureau
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
 • rejestr Związku Banków Polskich
 • CREDIT CHECK

Pożyczki Gotówkovo

Platforma skupia różne instytucje finansowe, zarówno banki jak i firmy pożyczkowe. Składając jeden, krótki wniosek, możesz otrzymać różne oferty. Łatwo je porównasz i wybierzesz tę, która najlepiej Ci odpowiada. Wszystko załatwisz w jednym miejscu! Korzystanie z platformy jest zupełnie darmowe.

Pożyczka Gotówkovo: będziesz potrzebował/-a tylko:

 • dowód osobisty
 • smartfon z dostępem do Internetu lub komputer oraz
 • osobiste konto bankowe

Wszystkie formalności załatwisz online, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Czy będą potrzebne dodatkowe dokumenty? To jakie dokumenty będą dodatkowo wymagane, zależy od konkretnego partnera i oferty, którą wybierzesz. Gotówkovo w swojej ofercie posiada produkty, które nie wymagają żadnych zaświadczeń, jak i takie, gdzie należy dostarczyć np. te dotyczące dochodów.

Jak wygląda wniosek?

Na kalkulatorze wybierz kwotę, jaką chcesz pożyczyć oraz preferowany okres spłaty. Na tej podstawie od razu zostanie obliczona przykładowa wysokość raty, jaką będziesz musiał/-a spłacać, przy podanych przez siebie wymaganiach.

Następnie przejdź do wniosku. W krótkim formularzu podaj podstawowe dane na swój temat – personalne, kontaktowe, dotyczące osiąganych dochodów i zobowiązań finansowych.

Potem wybierz sposób potwierdzenia swojej tożsamości – Gotówkovo musi mieć pewność, że Ty, to Ty 😊 Możesz wybrać metodę ekspresową, za pomocą specjalnej aplikacji – Kontomatik, z której korzystają różne banki i instytucje pożyczkowe (inaczej mówiąc może to być pożyczka bez przelewania grosza). Weryfikacja ekspresowa polega na pobraniu z konta bankowego informacji o Tobie i Twoich transakcjach, jeśli udzielisz na to zgody. Druga metoda to przelew na kwotę 1 zł z Twojego konta bankowego (będziesz musiał/-a wykonać go po wyborze oferty).

W kolejnym kroku, na platformie zostaną zaprezentowane w przejrzysty sposób dopasowane do Ciebie oferty pożyczek i kredytów internetowych. Możesz je porównać i wybrać tę najlepszą dla siebie.

Po zapoznaniu się z dokumentacją kredytową, na koniec pozostaje już tylko podpisanie umowy. Na Twój numer telefonu zostanie przesłany specjalny kod, który musisz podać na stronie, a następnie kliknij przycisk podpisz. To wszystko! Teraz możesz spokojnie poczekać, aż gotówka trafi na Twoje konto.

Kalkulator Gotówkovo

Gotówkovo

Kalkulator pożyczki Gotówkovo znajdziesz na stronie Gotówkovo, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Gotówkovo.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), obliczyć koszt pożyczki (dla chwilówek sprawdzić jak duża chwilówka jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Gotówkovo może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres spłaty ratalnej pożyczki Gotówkovo. Odwiedzając stronę Gotówkovo sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Gotówkovo, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki ratalnej wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki ratalnej (zbyt duża ratalka?).

✅ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Gotówkovo ✅

Z kim współpracuje Gotówkovo?

Poniżej lista firm, z którymi współpracuje Gotówkovo:

Możesz przejść bezpośrednio na stronę Gotówkovo albo na wskazaną powyżej stronę.

Warto też podkreślić, że przy wyszukiwaniu Gotówkovo możesz spotkać się z nazwami: Gotówkovo (bo tak brzmi poprawna nazwa), ale też Gotóvkovo czy Gotóvkowo albo też Gotóvcovo (nawiązując do Bancovo), Gotówcovo / Gotówcowo i tym podobne - przypominamy, że poprawna nazwa to Gotówkovo i zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

GOTÓWKOVO

Zobacz także: Opinie o Gotówkovo

FAQ o Gotówkovo

Zajrzyj na oferty-finansowe.pl albo sprawdź artykuł "Pożyczka Gotówkovo", gdzie więcej o o Gotówkovo. Na Pożyczka Gotówkovo na Oferty Finansowe wyrazisz opinię o Gotówkovo lub poznasz opinie innych, sprawdzisz jak zalogować się do Gotówkovo, adres czy dane kontakowe. Na stronie Oferty Finansowe istnieje również możliwość złożenia wniosku Gotówkovo - zajrzyj na Oferty Finansowe i sprawdź.

👉Bez bazbez CRIF, bez PWIP
Odbiór pożyczkiDo odbioru od Gotówkovo przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Gotówkovo.
O Gotówkovo na
 • 🔑Gotówkovo login
 • Gotówkovo kontakt
 • Gotówkovo opinie
 • 🔒Gotówkovo logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka Gotówkovo"
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Gotówkovood 1000 do 200 000 - pożyczka Gotówkovo, warunki dla kolejnej pożyczki Gotówkovo lub pożyczki poza promocją
  Na ile Gotówkovood 3 do 120 miesięcy
  RRSO (w promocji)9.59%
  RRSO przykład reprezentatywny60.54%
  To jedynie podstawowe informacje, odwiedź stronę z ofertą aby poznać szczegóły. 🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Gotówkovo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Jak pożyczyć od Gotówkovo? Pożyczka Gotówkovo Jak pożyczyć od Gotówkovo? Pożyczka Gotówkovo