Citibank konto Citi Priority z premią do 700 zł

Konto Citi Priority w Citi Handlowy, to kompleksowa oferta bankowa skierowana do aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują nowoczesnych produktów i rozwiązań bankowych dostępnych 24/7 na całym świecie oraz priorytetowej obsługi.

Dzięki globalnej obecności Citi bankowość przestaje mieć granice. Nieważne, czy podróżujesz służbowo, czy wyjeżdżasz na wakacje, przeprowadzasz się za granicę, czy chcesz inwestować na światowych rynkach - wszędzie możesz być klientem Citi, na całym świecie.

W Citi Priority to Ty wybierasz sposób kontaktu z bankiem, nieważne gdzie jesteś i która jest godzina - masz do dyspozycji szereg intuicyjnych i nowoczesnych rozwiązań, zapewniających priorytetową obsługę i łatwą aktywację produktów i usług.

Bankowość Citi Priority dla aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują nowoczesnych produktów i rozwiązań bankowych dostępnych 24/7 na całym świecie oraz priorytetowej obsługi.

Z Citi Priority Citi Handlowy codzienne finanse za 0 zł:

  • 0 zł za konto osobiste, walutowe i firmowe.
  • 0 zł za transakcje w PLN, USD, GBP, EUR – brak kosztów przewalutowania.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce.
  • 0 zł za szybkie wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.

Aby nie płacić za prowadzenie konta wystarczy, że spełnisz jeden z warunków:

  • utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub
  • zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny) - polecamy bezwarunkowo bezpłatną Citi Simplicity


Tutaj złożysz wniosek: Citibank konto Citi Priority z premią do 700 zł
Citibank konto Citi Priority z premią do 700 zł