Roczny dostęp do audiobooków w Storytel z kartą kredytową Citibank

Słuchaj tysięcy audiobooków – od mrocznych kryminałów, przez wzruszające romanse i zapierające dech w piersi thrillery, aż po ważne biografie. Już dziś odkryj bibliotekę Storytel z kartą kredytową Citibank, z którą aż przez 12 miesięcy możesz słuchać ich na swoim telefonie za darmo!

Promocja Citibank i Storytel, to niewątpliwie gratka dla osób lubiących książki, a jednocześnie nie mających czasu na ich czytanie. Audiobooka posłuchasz w drodze do pracy w aucie czy w pociągu, jadąc na uczelnię, na nudnym spotkaniu biznesowym albo czekając na znajomych w kawiarni.

Warunki uprawniające do zdobycia karty podarunkowej do Storytel nie są wg nas zbyt wygórowane, gdyż wystarczy, że po podpisaniu umowy o kartę i uzyskaniu dostępu:

  • zalogujesz się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pod adresem www.citihandlowy.pl/logowanie/ lub za  pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do  końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie)

oraz

  • dokonasz kartą, kartą dodatkową wydaną do karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej 400 zł nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie


Tutaj złożysz wniosek: Roczny dostęp do audiobooków w Storytel z kartą kredytową Citibank
Roczny dostęp do audiobooków w Storytel z kartą kredytową Citibank