Pierwsza pożyczka Vivus bez kodu rabatowego

Kupon / kod rabatowy Vivus

Kod rabatowy Vivus

RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✅ bez KRD
Do zwrotu Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: pierwszą możesz przedłużyć 2x o 30 dni
Użyj kodu
🚩pierwsza pożyczka gratis

Opinie o Kupon / kod rabatowy Vivus

Kupon / kod rabatowy Vivus brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Kupon / kod rabatowy Vivus opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kupon / kod rabatowy Vivus:

🧮Działanie

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

VIVUS Kod Rabatowy

Posiadasz aktualny kod rabatowy Vivus? Super! Dzięki niemu koszt Twojej kolejnej pożyczki będzie niższy. Upoluj kod rabatowy 5% / 10% do Vivus i zyskaj rabat!

Pierwsza pożyczka Vivus bez kodu rabatowego - jeśli wnioskujesz o pożyczkę Vivus po raz pierwszy, to możesz to zrobić bez kodu rabatowego!

Czym są kody rabatowe?

Vivus kody rabatowe mają postać ciągu liter lub cyfr. Kod rabatowy należy wprowadzić i zatwierdzić na Twoim Profilu Klienta Vivus podczas wnioskowania o kolejną pożyczkę na stronie Vivus. Pamiętaj, że każdy kod rabatowy możesz użyć TYLKO RAZ w danej promocji Vivus - wykorzystany kod rabatowy nie może być użyty ponownie.

Kod rabatowy Vivus nie działa - sprawdź co może być tego przyczyną, przejdź do kolejnych akapitów.

Skąd zdobyć kod rabatowy?

Są różne źródła kodów rabatowych Vivus, jednym z nich może być nasza strona, na której znajdziesz kod (jeśli kod jest dostępny) lub kody - jeżeli będziemy posiadali więcej niż jeden.

Vivus zamieszcza swoje kody rabatowe w wiadomościach email, które otrzymujesz od Vivus (sprawdź skrzynkę pocztową). Kody rabatowe Vivus pojawiają się także na stronie na Facebooku, udostępniane są również w akcjach promocyjnych i kampaniach reklamowych w różnych mediach (np. w prasie).

Każdy kod rabatowy Vivus może być wykorzystany zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie promocji. Warto też wiedzieć, że:

W jednym czasie może być aktywnych nawet kilka promocji o różnych kodach.

Powiązane hasła, z którymi możesz się spotkać szukując kodu rabatowego Vivus:

 • zniżki, promocje i kody rabatowe do Vivus
 • działające kody promocyjne do Vivusa!
 • kod rabatowy Vivus, kupony, zniżki
 • poznaj aktualne promocje na Vivus.pl, pobierz kod rabatowy lub kupon i odbieraj zniżki!
 • Vivus promocje i kody rabatowe Vivus - kliknij na kupon rabatowy Vivus i poznaj szczegóły
 • odbierz aktualne kody rabatowe i kupony promocyjne Vivus
 • najlepsze kupony rabatowe, kody, wyprzedaże na Vivus kod rabatowy

oraz wiele innych, zapraszamy!

Jak użyć kodu rabatowego?

Posiadasz kod rabatowy Vivus? Super! Możesz wziąć taniej kolejną pożyczkę, zobacz jak użyć kodu rabatowego od Vivus:

1. Zaloguj się do Vivus na swój Profil Klienta - jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji o logowaniu Vivus przejdź na wskazaną uprzednio stronę.

2. Wpisz swój kod rabatowy Vivus w odpowiednie miejsce na Profilu Klienta podczas składania wniosku o kolejną pożyczkę.

3. Jeżeli wpisany kod rabatowy będzie poprawny, to prowizja od wypłacanej kwoty pożyczki zostanie automatycznie pomniejszona!

Uwaga! Twój kod rabatowy Vivus obejmuje prowizję na pierwszą wypłaconą kwotę, przejdź do akapitu Ważne! aby sprawdzić o co chodzi. Przypominamy też, że do pierwszej pożyczki Vivus kod rabatowy nie jest wymagany.

Czy promocje i kody można łączyć?

Być może zadajesz sobie pytanie czy Vivus Kod Rabatowy i promocje Vivus można ze sobą łączyć? Niestety nie, gdyż każdy kod rabatowy Vivus jest przypisany do niezależnej promocji:

 • kod rabatowy Vivus ze zniżką 10% i
 • kod promocyjny Vivus z rabatem 20%

nie dają łącznej zniżki 30%.

Oznacza to, że nie możesz ze sobą łączyć ani promocji ani kodów i musisz wybrać, z której promocji zamierzasz skorzystać / którego kodu rabatowego Vivus użyjesz.

Co jeśli kod rabatowy nie działa?

Próbujesz użyć kodu rabatowego Vivus, kod nie działa, a zniżka nie nalicza się. Co możesz spróbować zrobić? Przede wszystkim sprawdź:

 • czy poprawnie przepisałeś kod rabatowy? Zwróć uwagę na wielkość liter, ważne są małe i duże litery oraz znaki specjalne, najlepiej skorzystaj z metody kopiuj - wklej
 • czy kod rabatowy jest jeszcze ważny? Możliwe, iż promocja, której kod rabatowy dotyczył już zakończyła się albo skończyła się ważność danego kodu rabatowego, mimo że promocja wciąż obowiązuje
 • czy użyłeś już wcześniej tego kodu? Każdy kod rabatowy można wykorzystać tylko raz w ramach danej promocji. Jeśli więc użyłeś(-aś) już kodu i/albo udostępniłeś(-aś) go innym, to kodu rabatowego nie można użyć ponownie

Do skorzystania z kodu rabatowego Vivus wymagane będzie logowanie - kod rabatowy to oferta przypisana do kolejnej pożyczki. Jeżeli kod rabatowy utracił ważność, zostaniesz o tym poinformowany po jego wpisaniu, na swoim Profilu Klienta. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią Vivus.

Ważne❗

Twój Kod Rabatowy Vivus obejmuje prowizję 👉na pierwszą wypłaconą kwotę w ramach umowy pożyczki Vivus:

 • w przypadku wypłaty pożyczki jednorazowo w wysokości całkowitej kwoty pożyczki (+użyjesz kodu rabatowego Vivus), to rabat na prowizję obejmuje prowizję dla całej pożyczki, ale
 • jeżeli jednak zdecydujesz się na wypłaty w transzach (czyli podzielisz swoją pożyczkę Vivus na dwie lub kilka mniejszych wypłat oraz skorzystasz z kodu rabatowego Vivus), w tym przypadku rabat na prowizję zostanie udzielony wyłącznie na prowizję od kwoty wypłacanej jako pierwsza (pierwsza wypłata w ramach danej umowy), rabat na prowizję nie będzie udzielony na prowizję od kolejnych transz pożyczki.

Warto o tym pamiętać decydując się na wypłatę pożyczki Vivus w transzach.

Przykład (ze strony Vivus): całkowita kwota pożyczki wynosi 7500 zł, ale jako uczestnik we wniosku o kolejną pożyczkę zawnioskowałeś(-aś) o natychmiastową wypłatę tylko części z dostępnej całkowitej kwoty pożyczki w kwocie 3000 zł, pozostała kwota 4500 zł może zostać wypłacona w ramach kolejnych transz pożyczki - w tym przypadku rabat na prowizję udzielany jest wyłącznie na prowizję od pierwszej wypłacanej kwoty 3000 zł.

Kod rabatowy / kod promocyjny

Posiadasz aktualny kod rabatowy Vivus? Gratulujemy, dzięki niemu koszt Twojej kolejnej pożyczki Vivus będzie niższy! Znajdź kod rabatowy 5% Vivus albo 10% rabatu do Vivus! A może jeszcze więcej?

Kod rabatowy Vivus to możliwość uzyskania kolejnej pożyczki ze zniżką. Na naszych stronach prezentujemy zawsze tylko sprawdzone kody rabatowe Vivus (jeśli takowe posiadamy), kody rabatowe znalezione na oficjalnej stronie Vivus albo w innych wiarygodnych źródłach i/lub otrzymane bezpośrednio od Vivus - jeżeli jest inaczej, to wyraźnie o tym informujemy.

Pamiętaj, że tylko aktywny kod rabatowy Vivus pozwoli Ci na uzyskanie zniżki od Vivus - jeżeli posiadasz więcej niż jeden kod rabatowy Vivus zalecamy użycie tego, który pozwoli Ci zaoszczędzić najwięcej.

Niestety, nie posiadamy aktywnego kodu rabatowego Vivus, którym moglibyśmy się z Tobą podzielić! Jeżeli posiadasz kod rabatowy Vivus, który nie będzie Ci potrzebny i możesz udostępnić go innymi, to wpisz kod w komentarzu.

Uwaga! Z góry zastrzegamy, że nie odpowiadamy za jakość kodów rabatowych Vivus prezentowanych przez innych Czytelników, taki kod rabatowy Vivus może być użyty jedynie na własną odpowiedzialność.

Zobacz także: Pożyczka Vivus

FAQ o kodzie rabatowym Vivus

Zajrzyj na oferty-finansowe.pl albo sprawdź artykuł "Kupon / kod rabatowy Vivus", gdzie więcej o o kodzie rabatowym Vivus. Na Kupon / kod rabatowy Vivus na Oferty Finansowe wyrazisz opinię o Vivus lub poznasz opinie innych, sprawdzisz jak zalogować się do Vivus, adres czy dane kontakowe. Na stronie Oferty Finansowe istnieje również możliwość złożenia wniosku Vivus - zajrzyj na Oferty Finansowe i sprawdź.

Vivus Kod PromocyjnyWykorzystaj kod promocyjny Vivus zniżka z kodem rabatowym Vivus (najczęściej) możesz dostać zniżkę przy kolejnej pożyczce, sprawdź warunki promocji.
👉Bez bazbez KRD, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
O Vivus na
 • 🔑Vivus login
 • Vivus kontakt
 • 💸Vivus pożyczka
 • Vivus opinie
 • 🔒Vivus logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Kod rabatowy Vivus"
  Pierwsza Vivuspierwsza pożyczka gratis, od 100 do 3000 zł na 61 dni
  Kolejne pożyczki / inne warianty100 - 7500 zł, zwrot 1 - 30 dni
  RRSO (w promocji)0.00%
  RRSO przykład reprezentatywny819.12%
  To jedynie podstawowe informacje, odwiedź stronę z ofertą aby poznać szczegóły. 🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Vivus zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Skąd kod rabatowy Vivus, skąd kod promocyjny Vivus? Znajdź kod rabatowy Vivus albo kupon rabatowy Vivus. Połącz kod rabatowy i promocje Vivus 2021