Pierwsza pożyczka Finbo bez kodu rabatowego

Kupon / kod rabatowy Finbo

Kod rabatowy Finbo

RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od Finbo

500 - 15 000 zł

✅ bez KRD, bez ERIF
Do zwrotu Finbo

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Użyj kodu
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Opinie o Kupon / kod rabatowy Finbo

Kupon / kod rabatowy Finbo brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Kupon / kod rabatowy Finbo opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kupon / kod rabatowy Finbo:

🧮Działanie

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Finbo Pożyczka z Rabatem

Pożyczka z Rabatem to promocja Finbo, która trwa od 01.07.2021 aż do odwołania, a uczestnikami mogą być klienci, którzy zarejestrowali się w serwisie Finbo i złożyli wniosek od 01.07.2021 i polega na przyznaniu rabatu na odsetki oraz rabatu na prowizję od pożyczki

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest otrzymanie od organizatora poprzez Profil Klienta Finbo oferty Pożyczki z Rabatem, a wysokość rabatu jest każdorazowo komunikowana poprzez Profil Klienta Finbo, zaloguj się aby sprawdzić rabat Finbo.

Więcej w regulaminie na https://www.finbo.pl/docs/Regulamin_promocji_Po%C5%BCyczka_z_Rabatem_Finbo.pdf

Przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w przypadku terminowej spłaty: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka 3000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 0,00%; całkowita kwota pożyczki: 3000 zł; oprocentowanie zmienne: 0,0%; całkowity koszt pożyczki: 0,00 zł, w tym: Prowizja 0,00 zł, Odsetki 0,00 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 3000,00 zł.

Przykład dla Pożyczki z Rabatem w przypadku terminowej spłaty: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka 3000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty) RRSO wynosi 1410,33%; całkowita kwota pożyczki: 3000 zł; oprocentowanie zmienne: 7,2%; całkowity koszt pożyczki: 750,00 zł, w tym: Prowizja 732,25 zł, Odsetki 17,75 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 3750,00 zł.

Przykład dla Pierwszej Promocyjnej Pożyczki i Pożyczki z Rabatem w przypadku braku terminowej spłaty: Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pożyczka 3000 zł na 30 dni (standardowe warunki) RRSO wynosi 1926,41%; całkowita kwota pożyczki: 3000 zł; oprocentowanie zmienne: 7,2%; całkowity koszt pożyczki: 841,70 zł, w tym: Prowizja 823,95 zł, Odsetki 17,75 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 3841,70 zł.

Kod rabatowy / kod promocyjny

Posiadasz aktualny kod rabatowy Finbo? Gratulujemy, dzięki niemu koszt Twojej kolejnej pożyczki Finbo będzie niższy! Znajdź kod rabatowy 5% Finbo albo 10% rabatu do Finbo! A może jeszcze więcej?

Kod rabatowy Finbo to możliwość uzyskania kolejnej pożyczki ze zniżką. Na naszych stronach prezentujemy zawsze tylko sprawdzone kody rabatowe Finbo (jeśli takowe posiadamy), kody rabatowe znalezione na oficjalnej stronie Finbo albo w innych wiarygodnych źródłach i/lub otrzymane bezpośrednio od Finbo - jeżeli jest inaczej, to wyraźnie o tym informujemy.

Pamiętaj, że tylko aktywny kod rabatowy Finbo pozwoli Ci na uzyskanie zniżki od Finbo - jeżeli posiadasz więcej niż jeden kod rabatowy Finbo zalecamy użycie tego, który pozwoli Ci zaoszczędzić najwięcej.

Chętnie podzielimy się na forum Oferty Finansowe aktywnym kodem rabatowym Finbo udostępnionym przez innych - jeżeli posiadasz kod Finbo, który nie będzie Ci potrzebny i którym możesz podzielić się z innymi, to wpisz kod rabatowy na forum oferty-finansowe.pl albo wyślij do nas, a my podzielimy się nim z Czytelnikami.

Uwaga! Z góry zastrzegamy, że nie odpowiadamy za jakość kodów rabatowych Finbo prezentowanych przez innych Czytelników na oferty-finansowe.pl, taki kod rabatowy Finbo może być użyty jedynie na własną odpowiedzialność.

Zobacz także: Kod promocyjny Finbo

FAQ o kodzie rabatowym Finbo

Zajrzyj na oferty-finansowe.pl albo sprawdź artykuł "Kupon / kod rabatowy Finbo", gdzie więcej o o kodzie rabatowym Finbo. Na Kupon / kod rabatowy Finbo na Oferty Finansowe wyrazisz opinię o Finbo lub poznasz opinie innych, sprawdzisz jak zalogować się do Finbo, adres czy dane kontakowe. Na stronie Oferty Finansowe istnieje również możliwość złożenia wniosku Finbo - zajrzyj na Oferty Finansowe i sprawdź.

Finbo Kod PromocyjnyWykorzystaj kod promocyjny Finbo zniżka z kodem rabatowym Finbo (najczęściej) możesz dostać zniżkę przy kolejnej pożyczce, sprawdź warunki promocji.
👉Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
O Finbo na
 • 🔑Finbo login
 • Finbo kontakt
 • 💸Finbo pożyczka
 • Finbo opinie
 • 🔒Finbo logowanie
 • 🔥Finbo kod promocyjny
 • a teraz jesteś na stronie "Kod rabatowy Finbo"
  Pierwsza Finbopierwsza pożyczka za darmo, od 3 000 do 5 000 zł na 30 dni
  Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 15 000 zł, zwrot 30 dni
  RRSO (w promocji)0.00%
  RRSO przykład reprezentatywny1926.38%
  To jedynie podstawowe informacje, odwiedź stronę z ofertą aby poznać szczegóły. 🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Finbo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Skąd kod rabatowy Finbo, skąd kod promocyjny Finbo? Znajdź kod rabatowy Finbo albo kupon rabatowy Finbo. Połącz kod rabatowy i promocje Finbo 2022