Waluty i wymiana walut

Kantory internetowe, waluty i wymiana walut przez Internet. Czy wiesz, że wymieniając waluty przez internet możesz zaoszczędzić nawet ponad 8% środków?

 

Waluty i wymiana walut - oferty, z których możesz skorzystać

(kliknij w banner, aby przejść do wybranej oferty albo przeczytaj dodatkowy opis)

 

AmroNet

 AmroNet

Amronet oferuje dla swoich klientów obsługę wszystkich banków w Polsce i zagranicą, szybkie i bezpieczne transakcje, dostępność 24 h / 7 dni w tygodniu, wypłaty w PLN zawsze za 0 zł oraz 20% Cashback z prowizji.

albo

 

Giełda Walut

 Giełda Walut

GiełdaWalut oferuje dla swoich klientów przelewy ekspresowe na cały świat w 1,5h, intuicyjną obsługę na urządzeniach mobilnych, dostępność 24 h / 7 dni w tygodniu, 80% rabatu na prowizję dla nowych klientów oraz Cashback + 50zł oraz 20% z prowizji od wymiany na zawsze.

albo

 

PlusKantor

 PlusKantor

PlusKantor obsługuje wszystkie banki w Polsce i zagranicą, posiada intuicyjną obsługę na urządzeniach mobilnych, działa 24 h / 7 dni w tygodniu i oferuje wymianę 5000 jednostek waluty po kursie, który nie zawiera żadnego spreadu – po czystym kursie rynkowym!

albo

 

Walutomat

 Walutomat

Walutomat to wymiana walut online, po rejestracji lub zalogowaniu się do Walutomatu możesz wymienić walutę na dwa sposoby:

  • Wymiana w Portfelu
  • Wymiana przelewem

Wymiana w Portfelu jest najprostszym sposobem wymiany waluty, zwłaszcza dla początkujących użytkowników serwisu, którzy jeszcze nie zdążyli założyć sobie konta walutowego. Portfel na koncie w Walutomacie pełni funkcję elektronicznej skarbonki, która umożliwia dowolne wpłacanie i wypłacanie środków.

  • Zasil swoje konto w Walutomacie kwotą przeznaczoną na wymianę.

Pamiętaj aby wykonać przelew do Portfela walutowego zgodnie z wygenerowanymi danymi do przelewu, które wyświetli Ci Walutomat.

  • Zdecyduj, czy chcesz wymienić po aktualnie najlepszym dostępnym kursie czy ustalisz własny kurs wymiany.

Pierwsze rozwiązanie polecane jest wszystkim osobom, które szybko chcą uzyskać potrzebną walutę, po aktualnie najlepszym kursie oferowanym w serwisie. Już po minucie od potwierdzenia transakcji wymienione środki trafią do Twojego portfela walutowego.

Alternatywny wariant polega na określeniu swojego kursu (kursu progowego), po którym może zostać zrealizowana transakcja. Takie warunkowe zlecenie jest automatycznie realizowane, gdy pojawi się odpowiednia oferta innego użytkownika. Pamiętaj o jednym, jeśli ustalisz warunki niezbyt atrakcyjne dla drugiej strony wymiany (niski kurs kupna lub wysoki kurs sprzedaży), musisz zdawać sobie sprawę, że czas oczekiwania na wymianę będzie dość długi. To rozwiązanie polecamy szczególnie osobom, które planują wymienić dużą kwotę.

  • Zleć wymianę waluty.

Wymienione środki wrócą do Twojego Portfela i mogą tam na Ciebie czekać tak długo, jak chcesz. Aby je wypłacić będziesz potrzebował konta w walucie, którą wymieniłeś. Pamiętaj, że jeśli wypłacisz środki na rachunek przeznaczony dla innej waluty, dojdzie do niekorzystnego dla Ciebie przewalutowania po kursie banku. W każdej chwili możesz zlecić przelew na swoje konto używając zakładki Wypłata z Portfela.

Wymiana przelewem to szybsze i wygodne rozwiązanie, jednak dostępne jedynie dla tych, którzy już posiadają konto walutowe w walucie, którą chcą kupić. Dzięki tej opcji wymiana waluty i wypłata środków z Portfela na konto nastąpi automatycznie. Pieniądze przekażesz przelewem bezpośrednio na rachunek Walutomatu, a po zaksięgowaniu tego przelewu i wymianie otrzymasz przelew na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy. W tej opcji masz również możliwość wyboru własnego lub aktualnie najlepszego kursu wymiany. Pamiętaj, aby przelew zawierał odpowiedni tytuł płatności, który wygeneruje dla Ciebie Walutomat.

Pamiętaj – przed wykonaniem pierwszego przelewu do Walutomatu upewnij się, że informacje podane w trakcie zakładania rachunków bankowych (imię, nazwisko, adres) zgadzają się z danymi, które podałeś w trakcie rejestracji w Walutomacie. Szacunkowy czas i koszt wpłaty można sprawdzić w kalkulatorze dostępnym na stronie serwisu.

albo

 

Jesteś w Waluty i wymiana walut, poniżej pozostałe kategorie:
Konta osobiste | Konta firmowe | Konta oszczędnościowe | Konta młodzieżowe | Kredyty hipoteczne i kredyty mieszkaniowe | Bankowe kredyty i pożyczki gotówkowe | Ubezpieczenia | Oferty niefinansowe | Karty kredytowe | Kredyty samochodowe | Lokaty bankowe | Pożyczki krótkoterminowe CHWILÓWKI